Wiadomości o marihuanie na 22 października 2021 r.

Wiadomości o marihuanie na 22 października, 2021

Posted by Lori Ann Reese on 10/22/2021 in Aktualności

Zaktualizowano 22 listopada 2021 r. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer.

Jedną z najważniejszych wiadomości na temat marihuany w tym tygodniu jest to, dlaczego amerykańska poczta zrzuciła młotek na wysyłkę nabojów i platform vape. Co to oznacza dla firm, które sprzedają vapes online? Przygotujcie się na droższe koszty wysyłki.

Teksas ogłasza oficjalny zakaz sprzedaży produktów Delta-8. To zła wiadomość dla pacjentów z przewlekłym bólem i innymi schorzeniami, którzy legalnie używali Delta-8 - i czekali na rozszerzenie przez Teksas obecnego restrykcyjnego programu medycznej marihuany.

Rozmawiamy również o tematach i patrzymy na to, dlaczego hrabstwo Oregon wezwało Gwardię Narodową w sprawie grow-ops. To i więcej na 22 października, 2021 r. wiadomości z MarijuanaDoctors.com.

(Canva)

Koniec z dostawą pocztą USPS wkładów i urządzeń do waporyzacji

Amazon może świętować. Ale dla przeciętnego konsumenta, który lubi kupować naboje do waperów, e-papierosów i rigów online, będzie to trochę droższe. A to dlatego, że rząd federalny przyjął nową poprawkę dotyczącą wysyłki vapes i akcesoriów, a U.S.Postal Service musiał się do niej dostosować.

Co nadal będziesz mógł wysyłać pocztą? Dlaczego NIGDY nie powinieneś wysyłać pocztą do nikogo (nawet do kogoś mieszkającego w tym samym stanie). Podziel się tą informacją z przyjaciółmi. Nikt nie zasługuje na oskarżenie o przestępstwo za wysyłkę CBD vape.

Przeczytaj:

"POSECCA sprawia, że Vapes są nielegalne do wysyłania pocztą USA".

Spadek liczby konfiskat roślin konopi w Nowym Jorku

To naprawdę zaskakujące, że w Nowym Jorku zmniejszyła się liczba nalotów na nielegalne uprawy konopi indyjskich? Używanie konopi przez osoby dorosłe jest teraz zalegalizowane w tym stanie. Spadek liczby ataków, zatrzymań i konfiskat roślin konopi indyjskich w szczytowym okresie wzrostu (od sierpnia do października) prawie zniknął z mapy.

I to jest dobra rzecz. W skali wydawania środków na egzekwowanie prawa, aresztowania hodowców marihuany zawsze były tego warte. Nowy Jork (i inne stany) starał się trzymać zorganizowaną przestępczość z dala od legalnego biznesu marihuany.

Znalezione przez helikopter flyby pierwszy, czy wiesz, że NY egzekwowanie prawa płaci $ 1000 za godzinę operacji helikoptera? Jest to kosztowne prowadzenie ciągłego "szukaj i niszcz" przeciwko operacjom uprawy.

W 2020 roku przechwycono 4.424 rośliny i zbadano 219 przypadków nielegalnych upraw, postawiono zarzuty i zamknięto. Operacje 2020 obejmowały również 152 aresztowania upraw narkotyków. W 2021 r. liczba skonfiskowanych roślin spadła do 1 628 i tylko 71 przypadków, z czterema aresztowaniami.

Czytaj więcej na TimesUnion.

(Deposit Photos)

Czy można się naćpać po użyciu kremu nasączonego THC?

Może. Ale ujmijmy to w ten sposób. Twoja skóra musiałaby być otwarta, a ty musiałbyś użyć całej masy środków miejscowych, aby uzyskać psychoaktywny szum w mózgu. Ale krem nasączony THC może przynieść wszystkie korzyści lecznicze kannabinoidów do ciała. Nawet gdy jest stosowany miejscowo w obszarze zapalenia, bólu lub dyskomfortu.

Możesz mieć wiele pytań dotyczących stosowania kremów nasyconych THC. Mamy na nie wszystkie odpowiedzi w tym nowym artykule na blogu. Dowiedz się, czy możesz skorzystać z połączenia leków miejscowych i innych rodzajów medycznej marihuany, aby pomóc. Jak używać leków miejscowych na bazie konopi i jak one działają.

Przeczytaj:

"7 rzeczy, które musisz wiedzieć o produktach do stosowania miejscowego". (Canva)

Za blisko Zielonego Trójkąta: Południowy Oregon ma problem

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Zielonym lub Szmaragdowym Trójkątem, strefa Kalifornii produkuje wiele kultowych ziół stanu. Region ten obejmuje Humboldt County, Trinity County i Mendocino County. Regiony te często pojawiają się w wiadomościach dotyczących marihuany, ponieważ produkują duże ilości kalifornijskiego pączka.

Ale Kalifornia jest dobrze strzeżona. Kartele przeniosły się więc do sąsiedniego południowego Oregonu i stały się poważnym problemem. Jak dużym? Jeden miesiąc w tym roku, Oregon egzekwowania prawa znaleźć i zamknąć 100 nielicencjonowanych grow-operations. Gdzie jest cały zioło nielegalnie uprawiane w Oregonie idzie w każdym razie? Czy jest to czarnorynkowy łańcuch dostaw dla przetwórców?

Nie żartujemy. Zarówno Oregon jak i hrabstwo Douglas w Oregonie poprosiły o rezerwy federalne i ogłoszenie stanu wyjątkowego. Dzieje się tak, ponieważ wszędzie pojawia się tak wiele nielegalnych upraw marihuany.

Sprawdź również sekcję "zabawne fakty", aby dowiedzieć się, ile Facebook przekazał na pomoc w legalizacji używania marihuany przez dorosłych w stanie Oregon. I dlaczego.

Przeczytaj:

"Oregon, gdzie wszystko jest dozwolone, ma problemy z uprawą". (Canva)

Wspaniale! Delta-8 jest teraz nielegalna w stanie Lonestar

Zapytaj pacjenta mieszkającego w Teksasie, co sądzi o stanowym programie medycznej marihuany, który "ledwo istnieje". Prawdopodobnie usłyszycie, jak bardzo jest on chybiony. Jeszcze bardziej frustrujące dla Teksańczyków jest przejechanie przez granicę do Oklahomy. Dla porównania, stan Sooner jest dzikim zachodem trawki.

Podczas gdy czekamy, aż ustawodawcy w Teksasie pójdą po rozum do głowy. Lub będą pod presją wyborców. Albo zostaną zastąpieni przez wybory w połowie kadencji i znacząco rozszerzą program medycznej marihuany, pacjenci znaleźli obejście. Legalne używanie produktów Delta-8, które były sprzedawane wszędzie. Od stacji benzynowych po sklepy tytoniowe i headshopy.

W maju, było blisko porażki dla Delta-8. Głosowanie nie przeszło przez Izbę Reprezentantów, która zakazała by produktów Delta-8. W każdym razie przed sesją letnią. Ale w październiku, zakaz produktów Delta-8 przyszedł szybko. Przypominając mieszkańcom Teksasu, że posiadanie jakiegokolwiek produktu THC jest przestępstwem lub wykroczeniem.

Oleje i inne wytwarzane produkty THC w Teksasie niosą ze sobą cięższą karę, nawet dla osób popełniających przestępstwo po raz pierwszy. Każdy aspekt Delta-8 jest jednak produkowany. Od drażetek po moonrocks, vapes i nalewki. Tak więc, technicznie rzecz biorąc, posiadanie Delta-8 może być przestępstwem kryminalnym.

W zależności od miejsca zamieszkania, oczywiście. Według wiadomości o marihuanie, miasta takie jak Austin i Dallas ograniczyły aresztowania policji za posiadanie THC, o ile ilości są niewielkie i przeznaczone do użytku osobistego. Ale teraz pacjenci, którzy są już sfrustrowani limitem 1% THC na medyczną marihuanę w Teksasie, są wściekli, ponieważ Delta-8 nie jest już opcją.

To może sprawić, że wybory śródterminowe i gubernatorskie w listopadzie 2022 r. będą bardzo interesujące w Teksasie. Stan jest gotowy na zmiany, otoczony przez inne stany, w których z powodzeniem działa medyczna marihuana i usługi dyspenserów dla pacjentów. Czy to wystarczy, aby Teksańczycy zażądali "prawdziwego" programu medycznej marihuany?

Przeczytaj:

"Dlaczego nie możemy mieć miłych rzeczy: Texas zakazuje Delta-8".

Autor

Bartosz Guc

Dystrybutor oleju konopnego, Gdańsk

Zobacz również