OG Steve Urkle uruchamia nową markę Purple Urkle

OG Steve Urkle uruchamia nową markę Purple Urkle

Opublikowany przez Lori Ann Reese na 06/08/2021 w Kalifornii

Zawartość medyczna sprawdzona przez dr Josepha Rosado, MD, M.B.A., Głównego Dyrektora Medycznego

Czy kiedykolwiek próbowałeś legendy, która jest Purple Urkle szczepu marihuany? Aliteracja nazwy odmiany, która rymuje się przypominając prostsze czasy, kiedy włączaliśmy telewizor i śmialiśmy się z przygód jednego z najbardziej miłosnych bohaterów w historii.

Któż mógłby zapomnieć Steve'a Urkle'a z sitcomu ABC/CBS "Family Matters", granego przez aktora Jaleela White'a? Kiedy odmiana Purple Urkle została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w latach 80. w Kalifornii, minęła cała dekada zanim marihuana została zalegalizowana w tym stanie. Stała się ona sensacją Zachodniego Wybrzeża.

Ale odmiana ta nie miała nic wspólnego z sitcomem czy historią Jaleela White'a. Została stworzona przez Cannabis Buyers' Club z Zachodniego Hollywood. Jest to hybryda Grape Ape i Granddaddy Purple. Dziś odmiana ta nadal pozostaje bestsellerem i ulubieńcem fanów.

Podobnie jak wiele innych gwiazd, Jaleel White rzucił swój kapelusz (lub ikoniczną muszkę) do branży konopi indyjskich dzięki nowej współpracy z 710 Labs. Popkulturowa sensacja i sukces nieoficjalnego oznaczenia Steve'a Urkle'a na wszystkim, od koszulek po tacki do skręcania papierosów, wystarczyły, aby zachęcić Jaleela White'a do stworzenia nowej Purple Urkle. Zatwierdzona przez aktora jako oficjalna odmiana OG Purple Urkle.

Co sprawia, że nowa Purple Urkle różni się od oryginalnej odmiany?

Nowa odmiana Purple Urkle pojawiła się na rynku20

kwietnia 2021 roku. Był to świetny sposób na świętowanie 4/20, mówiąc o liście, a fani nie mogli się doczekać, aby spróbować nowego i ulepszonego szczepu. Odmiana nazywa się ItsPurpl, ponieważ oryginalna nazwa została przyjęta.

Jednak współpraca legendarnych hodowców z 710 Labs i Jaleela White'a zaowocowała stworzeniem Urkle 2.0. ItsPurpl jest odmianą następnej generacji, która uderza we wszystkie wysokie tony oryginału, z kilkoma ulepszeniami. Według White'a, odmiany fire purple są niedostatecznie reprezentowane, a w Stanach Zjednoczonych brakuje wysokiej jakości marihuany fire purple.

Produkty wchodzące w skład marki ItsPurple to ręcznie selekcjonowane i rozwijane fenotypy, które tworzą najwyższej jakości konopie z górnej półki:

1. Stefan (The White X Purple Urkle)

Jesteś fanem serialu "Family Matters"? Więc będziesz się śmiał, kiedy zdejmiesz pokrywkę z produktu Stephan. Na wieczku widnieje napis: "Hi Laura!". Wspólna wersja Purple Urkle opracowana przez Jaleela White'a i 710 Labs ma ziemisty aromat, z wyższą niż przeciętna ilością mircenu. Jednak odmiana ta jest również zrównoważona wysokim poziomem alfa-pinenu, aby zmniejszyć senność lub efekty uspokajające. Profil szczepu charakteryzuje się zwiększoną kreatywnością i euforią.

2. Purple Urkle s1 #3

Purpurowy ogień! Głębokie purpurowe odcienie tej odmiany sprawią, że będziesz wpatrywał się w swoje pąki z uznaniem. Jest to ulepszona interpretacja OG Purple Urkle z lat 80-tych, z pewną zmianą. Zapach tej odmiany jest opisywany jako "funky and skunky" z posmakiem słodkiego syropu jagodowego.

Photo Credit: ItsPurpl.com

3. Eighths

Z renomowanych laboratoriów 710, kwiat Cured jest uprawiany organicznie z pokoleniowych nasion uprawianych wyłącznie przez hodowcę. Bez metali ciężkich. Palenie z białym popiołem z pozytywnym i podnoszącym na duchu efektem psychoaktywnym, ręcznie przycinane pąki najwyższej jakości.

4. Stawy

Myślisz, że wszystkie pre-rolle są tej samej wielkości? To, co jest wyjątkowe w ItsPurpl "Doinks" to fakt, że są mniejsze. I są ręcznie zwijane. Bud jest rozbijany ręcznie, a nie przy użyciu młynków. Każda szyszka jest ręcznie zwijana przez niejakiego 10 Second Toma i zespół z Oakland w Kalifornii. I używają bezglutenowego makaronu fusilli jako kuli lub przekładki, aby poprawić przepływ powietrza i ujednolicić każdy kształt "Doink".

"Doinki" ItsPurpl są sprzedawane w opakowaniach po 10 sztuk. Mniejszy rozmiar sprawia, że są one również idealne do dzielenia się z przyjaciółmi. Zamiast zapalać sporego jointa pre-roll i robić puff-puff-pass, w erze COVID-19, każdy może mieć swoje dziecko Doink zamiast tego na grupową sesję palenia.

5. Strączki

Dla niektórych osób, wapowanie oleju z konopi jest preferowane. Pozostawia on mniejszy profil zapachowy, dzięki czemu jest bardziej dyskretny. A kiedy olej jest skoncentrowany i aromatyczny? Wapowanie to czysta przyjemność. Jaleel White i 710 Labs stworzyli coś, co nazywają najczystszą marihuaną na rynku.

  • Bez destylatu
  • Bez zmian
  • Duże zaciąganie i uderzenia
  • Niezwykle aromatyczne

Strąki ItsPurpl to vape o wysokiej zawartości terpenów z ekstraktu z żywicy. Vape jest produkowany tylko z materiałów klasy medycznej, bez metali ciężkich i ekstraktów chemicznych dla smacznego i silnego vape'u z konopi.

Wpadnięcie na 710 Labs w samolocie i rozmowa o ziole

Wiele sławnych osób zwróciło się do 710 Labs z prośbą o współpracę przy tworzeniu własnej odmiany. Kalifornijscy kultywatorzy po prostu nie byli zainteresowani. Firma jest pełna utytułowanych hodowców i łowców fenoli, specjalizujących się w małych partiach, ręcznie przycinanych, wolnych od pestycydów i organicznych marihuanach.

Firma 710 Labs, uznana w kraju i na świecie, znana jest z tworzenia jednych z najlepszych i najlepszych marihuan w kraju, o smaku i bogatych terpenach, które są doceniane przez każdego, kto wie cokolwiek o marihuanie. Jeden lot i rozmowa zapoczątkowały przyjaźń, a następnie współpracę biznesową w celu opracowania nowej odmiany, która stała się niekwestionowaną OG Urkle - popieraną przez Jaleela White'a.

Zdjęcie: ItsPurpl.com

Według wywiadu przeprowadzonego przez New York Times, przypadkowe spotkanie Brada Melshenkera, założyciela 710 Labs, i pana White'a zapoczątkowało sekwencję startową. Rozmowa rozpoczęła się, gdy Jaleel zaczął mówić o tym, jak niewielu kolorowych przedsiębiorców (POC) przeniknęło na szybko rozwijający się rynek marihuany w Stanach Zjednoczonych.

Następnie wywiązała się dogłębna dyskusja na temat sprawiedliwości społecznej, wpływu wojny z narkotykami na czarne społeczności oraz tego, dlaczego potrzebują one dostępu do partnerstwa i kapitału wysokiego ryzyka, aby dać LKP równe szanse. Według Melshenkera, był on pod takim wrażeniem wizji i misji Jaleela White'a, że wiedział, iż znalazł odpowiedniego partnera do współpracy. I obaj zostali bliskimi przyjaciółmi.

W wywiadzie dla NY Times, White stwierdził: "Rzeczą, która zawsze wyróżniała się dla mnie było to, że nie było wyraźnego lidera marki dla fire purple weed. Nie miało dla mnie sensu, że żadna firma nie rościła sobie prawa do tego pasa. Dlaczego więc nie ja? Potrzebowałem tylko okazji, aby wprowadzić na rynek naprawdę godne uwagi produkty, które reprezentowałyby mnie i moje standardy jakości".

Gdzie można go kupić?

Dostępna tylko w Kalifornii i online od 710 Labs i wybranych dyspensariów.

Featured Image: ItsPurpl.com

Autor

Wioletta Bąk

Farmaceutka, Bytom

Zobacz również